Чудодійні косметичні масла

Воістину чудодійний ефект від використання косметичних масел здатний зберегти молодість і красу на багато років. Як же виробляється цей продукт, що дозволяє йому зберегти корисні і унікальні властивості?

Сучасне косметичне масло виробляють вже з першого віджиму. Його часто плутають з ефірними маслами, оскільки і ті, і інші дозволяють справлятися з багатьма хворобами і недугами. Однак для отримання косметичного масла необхідно слідувати складному рецепту і обов'язково дотримувати всі необхідні пропорції.

Косметичні олії м'яко, але ефективно впливають на організм, не викликаючи побічних дій. Застосовуючи їх цілий рік і, зокрема, взимку, можна поповнити нестачу вітамінів. Найчастіше в магазинах можна зустріти косметичні олії з оливок, кокоса, амли, троянди та інших рослин.

 
Кокосове масло, крім лікувальних і профілактичних властивостей, особливо підходить для волосся. Воно здатне живити і зволожувати його, роблячи слухняним і блискучим. Застосування кокосового масла на забарвленому волоссі дозволяє надовго зберегти колір.
Не менш благотворний вплив на волосся надає і масло амли - завдяки йому прискорюється ріст волосся,
його пишність, запобігається випадання волосся.

Для посіченого і тонкого волосся ідеально підходить оливкова олія. Воно робить волосся більш живим і сильним, а масаж голови із застосуванням даного масла благотворно позначається на стані всього організму.

Не менш сприятливий вплив косметичні олії можуть надавати і на вії з бровами. Зокрема, це масло Аргана, яке покращує ріст волосся і не завдає шкоди іншим частинам організму.


Особливе місце у списку косметичних масел займає масло чорного кмину. В силу його активності, дане масло найчастіше застосовують як засіб проти зморшок. Воно також здатне запобігати розвитку ракових клітин. Поряд з активністю, масло чорного кмину також володіє дуже делікатним впливом, тому його рекомендують навіть годуючим матерям.