Ефірні масла допомагають худнути

Спектр використання ефірних масел на сьогодні досить широкий. Вони відмінно сприймаються людським організмом, в результаті чого можуть робити необхідний вплив.

Широко використовують ефірні олії для схуднення - як в якості додаткового засобу до дієт і вправ, так і як основний. Їх можна втирати в процесі масажу, додавати у воду, приймаючи ванну, робити інгаляції з додаванням олії і навіть приймати всередину.

Причина надмірної ваги криється в самому організмі - зазвичай це порушення обміну речовин, застій рідини і багато іншого. Таким чином, з метою схуднення потрібно вибирати ті масла, які нормалізують ці проблеми, - сечогінні і ті, що підсилюють обмін речовин.

Одним з таких масел є ялівцеве. Його треба приймати всередину - досить додати одну-дві краплі на шматочок цукру або хліба. Це масло очищає організм від токсинів, виводить з організму зайву рідину, прискорюючи процес схуднення.

Ялівцеве, а разом з ним і кипарисове масло, додають у ванну і використовують як масло для масажу. З них готують таку суміш: 12 крапель ялівцевого, 13 крапель кипарисового і 50 мл олії жожоба. Для ванни достатньо 5-6 крапель цієї суміші. Можна також додати у воду морську сіль. Ялівцеве масло протипоказано у період вагітності.

Апельсинове масло не менш ефективно виводить з організму токсичні речовини, а також нормалізує роботу кишечника і регулює вуглеводний і жировий обмін. Суміш для втирання або додавання в ванну виглядає наступним чином: 6-10 крапель олії на 10 г масажного масла або крему; 3-5 крапель у ванну. Апельсинове масло можна наносити на шкіру перед виходом під прямі сонячні промені.

У процесі схуднення також можна вдихати масла, що знижують апетит. До них відносяться олії м'яти, зеленого яблука, ванілі та кориці. Для цього одну ніздрю затискають, а другий роблять сильний вдих, потім повторюють процедуру у зворотному порядку. Особливо актуальний такий спосіб людям з психологічною залежністю від їжі. Іншим же досить робити по 3-4 вдиху перед кожним прийомом їжі.