Гравці на ринку моторного масла. Частина 1

Український ринок моторних масел досить обширний і сповнений розмаїття. Щоб не загубитися у великій кількості назв, марок і характеристик, давайте розберемося з основними «гравцями».

Bizol


Один з найбільш нових і цікавих брендів - Bizol, який крім звичайних масел та мастил для специфічних умов експлуатації виробляє також препарати автохімії.

Даний бренд з'явився відносно недавно, в 1998 році в Берліні. Перші рецепти масел з'явилися вже в 2000 році, тоді ж випустили присадки і технічні рідини. Ще через вісім років асортимент масел поповнився новою лінією продуктів Bizol Green Oil. Сьогодні компанія Bizol випускає також паливо, системи охолодження, моторне масло, промислові та трансмісійні масла, косметику та сервісні продукти.

Актуальний асортимент:

- Bizol Gas Energy - масла для двигунів, що працюють на газу;
- Bizol Green Oil - масла для «міських пробок», що володіють захисною формулою;
- Синтетичні масла;
- Гідрокрекінгові масла;
- Мінеральні масла.

Divinol


Даний масляний бренд - дітище німецької компанії Zeller + Gmelin GmbH & Co. З'явившись в 1866 році, вона до цих пір зберігає традиції виробництва масла. Так, вся продукція компанії випускається виключно на власному заводі в Німеччині, а базові масла роблять з «арабської» нафти, що підвищує їх якість, але і собівартість. Масла Divinol підходять для абсолютно різних видів транспортних засобів і регулярно перевіряються на відповідність стандарту якості. Останнє щорічно приносить Zeller + Gmelin нагороди, включаючи Bosch Supplier Award за досягнення у підтримці якості продукції. Також компанія входить в десять кращих компаній Німеччини.

Актуальний асортимент:

- Моторні масла для легкового, вантажного і сільського транспорту;
- Гідравлічні масла;
- Трансмісійні масла;
- Мастила;
- Автомобільна хімія;
- Гальмівна рідина.

Kixx

Kixx - ще один новачок на українському ринку, бренд корейської компанії GS-Caltex Int. Corp, яка була заснована в 1967 році в результаті спільної роботи LG Int. Corp і американської компанії Caltex. Їх дітищем став нафтопереробний завод, який почав випускати моторні масла. З 2005 року вони об'єднані у власний бренд - GS, який розроблений для професійного автотранспорту з високими навантаженнями і великими пробігами. Моторні масла GS також заливають на заводах Daewoo, Hyundai, KIA і в представництвах General Motors і Volvo.

Актуальний асортимент:

- Моторні масла для автомобілів середнього цінового діапазону;
- Моторні масла для автомобілів преміум-класу.

Далі буде.