Гравці на ринку моторного масла. Частина 2

Liqui Moly

Продовжуючи тему про гравців на українському ринку моторного масла, не можна не згадати бренд Liqui Moly, з яким досвідчені автолюбителі знайомі вже більше 15 років. Компанія ця з'явилася в місті Ульм, Німеччина, ще в 1957 році, коли Ханс Хенлі викупив права на дисульфід молібдену. Саме ця речовина в наслідку стало основою і головним козирем компанії, що знижує знос двигуна і продовжує життя автомобілю.

Моторне масло Liqui Moly виробляють виключно в Німеччині, в місті Заарлосе, на одному з найстаріших нафтопереробних заводів.

В асортименті бренду масла для різних поколінь двигунів, різних стилів водіння і т. п. Незважаючи на те, що основним сегментом бренду є преміум, є серед продукції та недорогі масла - серії Optimal. Масла Liqui Moly рекомендують використовувати в двигунах автомобілів BMW, Ford, Mercedes-Benz, Peugeot-Citroеn, Porsche, Renault trucks, VW Group і інших.

Mobil

Масла бренду Mobil, мабуть, є одними з найвідоміших в Україні. Компанія Mobil Oil Corporation веде свою історію з 1966 року, а в 1974 представила перше синтетичне моторне масло Mobil 1. На сьогоднішній день заводи з виробництва даного масла знаходяться у Фінляндії, Туреччини, Франції та інших країнах. Саме масло рекомендовано до використання у двигунах Aston Martin, Bentley, BMW, Cadillac, Chevrolet, Mercedes-Benz, Opel та інших.

Масла даного бренду поповнились рядом новинок - New Life, Peak Life і Extended Life, які враховують пробіг і знос двигуна.

Neste Oil

Ще один іноземний представник в Україні. Це фінське масло виробляє однойменна компанія, заснована в 1948 році. Спочатку вона позиціонувалася як нафтопереробна, але з часом змінила профіль на виробництво моторного масла. До 2005 року компанія Neste входила до найбільшої в Північній Європі енергетичної корпорації Fortum, на сьогоднішній день це окрема фірма. Козирною картою Neste є екологічно чисте паливо високого гатунку.

Останнє покоління масел Neste задовольняє і навіть перевищує вимоги класифікацій API CI-4, CJ-4, SM; ACEA E-7, A3/B3, A3/B4, C3 і рекомендовано до використання у двигунах BMW, Ford, Mercedes-Benz, Opel , Porsche, Toyota і інших.

Далі буде.