Користь на столі - соєве масло

Якщо задатися питанням про те, яка ж рослинна олія містить найбільше біологічно активних речовин, відповідь буде однозначною - соєва олія.

Соя культурна, з чиїх плодів і роблять масло, виростає в Азії та Африці, Австралії, Південної та Північної Америках, на півдні Європи і островах Тихого і Індійського океанів - в тих зонах, які входять в субтропічні і тропічні кліматичні регіони.

Вперше соєву олію почали виробляти близько 6 тисяч років тому в Стародавньому Китаї. Соєві боби вважалися священними, оскільки володіли величезною кількістю корисних властивостей. Своє поширення дане масло отримало спочатку в Кореї, потім у Японії, і тільки в XVIII столітті потрапило в європейські країни. Тут його найбільше знають під виглядом соєвого соусу, який на сьогоднішній день украй популярний не тільки в Європі, але також США і Китаї.

Нерафіноване соєве масло має жовтуватий відтінок і різкий, специфічний запах. У такому вигляді в їжу його вживати не можна; до нас на стіл масло потрапляє виключно після пресування та екстракції. Його очищають і позбавляють від аромату, а колір масла стає рожевим, майже прозорим. Соєва олія є лідером з виробництва серед рослинних олій.

Найбільше соєве масло використовують для салатних заправок і приготування різних соусів, проте на ньому можна смажити, додавати у випічку, використовувати як основу для маргарину і майонезу. В консерви його додають як консервант і стабілізатор.

Завдяки великій кількості лецитину в своєму складі, соєва олія - ​​хороший інгредієнт для виробництва мила та миючих засобів, екологічних барвників та пластмаси, а також інших продуктів фармацевтичної і харчової промисловості.

У 100 грамах соєвого масла міститься 100 грамів жирів, а також залізо і цинк, вітаміни В4 (холін), Е і К. При цьому калорійність масла становить 884 ккал.

Регулярне вживання соєвого масла знижує ризик розвитку інфаркту у 6 разів, тому медики не лише не забороняють, але і рекомендують приймати по 1-2 столовій ложці олії щодня. Наявність в даному маслі лінолевої, олеїнової, стеаринової і пальмітинової кислот, а також вітамінів забезпечує відмінний профілактичний ефект для серця, печінки і судин.

Соєва олія знижує рівень шкідливого холестерину в організмі, підвищує якість роботи головного мозку, ШКТ, обміну речовин, імунітету. Позитивно впливає на потенцію у чоловіків. Завдяки фітостеринам у своєму складі соєва олія омолоджує і розгладжує шкіру, тому її часто використовують в створенні кремів і масок для обличчя.

Тим не менш, соєву олію не рекомендується застосовувати вагітним і годуючим жінкам, а також людям, страждаючим непереносимістю соєвого білка.