Рапсове масло проти раку

Рапсове масло, що отримується з однойменного рослини, є цінним видом серед багатого списку рослинних масел. Воно не тільки володіє величезною кількістю корисних речовин, але також є основою для виробництва біодизельного палива.

Рапсова олія містить жіночий статевий гормон естрадіол, копію якого медикам вдалося виділити з рослини. В організмі естрадіол виділяється в перший день менструального циклу, коли яйцеклітина виходить з яєчника. У цей період жіноча шкіра стає гладкою та еластичною, в очах з'являється блиск - це найбільш сприятливий період для зачаття. Прогестерон, який починає вироблятися парою днів пізніше, у разі успішного зачаття створює сприятливі умови для розвитку плоду.

Рапсова олія багата незамінними жирними кислотами Омега-3, які здатні благотворно впливати на серцево-судинну систему і знижувати рівень холестерину. Однак, щоб домогтися такого ефекту, з раціону необхідно виключити тваринні жири, замінивши їх рапсовим маслом.

Крім Омега-3, в даному маслі містяться і Омега-6 кислоти, що в ідеальному поєднанні дозволяє знизити і запобігти зростанню ракових клітин. Це підтверджено дослідженнями, які були проведені в Сан-Франциско в 2008 році. Згідно до них, жінки, які готують їжу на оливковій і рапсовій олії, менше схильні до раку грудей.

За кількістю мононенасичених жирів рапсове масло займає друге місце, поступившись лідерством оливковій, але значно обігнавши соняшникову олію.

Вибираючи рапсове масло, слід звернути увагу на колір - він повинен бути жовтим, і приємний запах. Масло з осадом говорить про те, що воно буде мати гіркий присмак. Крім того, хороше масло повинне містити не більше 0,6% ерукової кислоти і не піддаватися гідрогенізації. Зберігати рапсове масло слід в темному прохолодному місці, щоб уникнути окислення.

Рапсова олія не надто добре підходить для смаження, оскільки при нагріванні синтезує токсичні виділення, які вкрай небезпечні для того, хто їх вдихає. Використовувати краще для заправки салатів, наприклад, з моркви, чорносливу, кураги, лимона і кропу.