Цитрусові масла у боротьбі з целюлітом

Масаж з ефірними маслами - один з кращих способів боротьби з целюлітом. Він покращує обмін речовин в тканинах, кровообіг і лимфоток, сприяє регенерації клітин та багато іншого.

Кращими маслами-супротивниками целюліту є грейпфрутове, лимонне, масло герані, розмаринове і анісова, ялівцева, олія фенхелю, ветівера, жасмину, рожеве, кипарисове, масло іланг-ілангу та пачулі і багато інших.

Особливу увагу слід приділити ефірним маслам цитрусових - саме вони є кращими жиросжигателями і вбивцями «апельсинової кірки». Так, масло грейпфрута прискорює метаболізм і лимфоток, виводить з організму зайву воду, тим самим сприяючи кращому живленню кліток. Так само працює і лимонне масло, але крім іншого, воно також здатне вирівнювати нерівності шкіри, повертаючи їй гладкість і пружність. Апельсинове масло цінне тим, що його можна використовувати на всіх типах шкіри, навіть при тріщинах і подряпинах. Мандаринове масло володіє здатністю оберігати тіло від появи розтяжок.

Інші масла прекрасно справляються з налагодженням водно-жирового балансу і виведенням токсинів з організму, надають шкірі еластичність, прискорюють регенерацію клітин, усувають в'ялість шкіри.

Ефірні олії не можна наносити на тіло в чистому вигляді. Як правило, їх поєднують з базовими маслами: оливковим, абрикосовим, персиковим в співвідношенні 10 крапель ефірної на 30 мл базової. Ефірні олії для ванни для початку змішують з морською сіллю або піною, перш ніж опустити у воду.

Для боротьби з целюлітом використовують суміші ефірних олій. Для цього беруть скляну ємність, куди по черзі наливають потрібні масла, починаючи з того, якого потрібно менше всього. Потрібно готувати таку кількість суміші, яку буде повністю використано - зберігати їх «про запас» не варто, оскільки масла швидко втрачають свої корисні властивості.

Кілька рецептів сумішей ефірних масел проти целюліту:

По 10 крапель олії бергамоту і грейпфрута, 3 краплі олії кориці, 5 - мускату і 8 — герані.

Базове масло - по 1 ч.л на кожен вид ефірної олії.

По 3 краплі масел лимона і фенхелю, 4 краплі олії грейпфрута. Базове масло - 30 мл.

По 3 краплі масел кипариса і герані, 4 краплі олії ялівцю. Базове масло - 30 мл.

По 2 краплі масел апельсина і лаванди, по 3 краплі масел лимона і ялівцю, додати мед.

Після антицелюлітного масажу з будь-якої з цих сумішей рекомендується прийняти душ і нанести на шкіру зволожуючий крем. Сам масаж не повинен тривати довше 7 хвилин.