Унікальне кедрове масло

Поруч зі словосполученням «кедрове масло» завжди будуть йти епітети «унікальне» і «незамінне». Ще в давнину знахарі і друїди використовували дане масло для лікування різних хвороб і шкірних проблем, зараз воно відомо також своїми косметичними властивостями.

Як і багато інших масел, кедрове отримують шляхом холодного віджимання з кедрових ядер. Найбільш відповідний для цього сорт - сибірський кедр, його масло вважається одним з найцінніших.

Завдяки величезній кількості вітаміну Е в своєму складі, кедрова олія є незамінним продуктом для шкіри. Ні кокосове, ні навіть оливкове масло не можуть похвалитися таким показником. Більше того, кедрова олія обійшла навіть риб'ячий жир - за кількістю вітаміну F. Ненасичені жирні кислоти не тільки беруть участь у побудові шкірних клітин, а й усувають сухість, лущення, запобігають в'ялість і появі зморшок.

Крім цього, в кедровому маслі містяться також вітаміни А і B (B1, B2, B3), а також D, які беруть участь у збереженні свіжого і молодого виду нашої шкіри. Магній, фосфор, мідь, марганець, цинк і йод також входять до складу кедрової олії.

Тільки кедрове масло підходить абсолютно для будь-якого типу шкіри і може замінити собою будь-яке інше косметичне масло. Воно відмінно підходить для зволоження і живлення шкіри, запобігає лущенню та огрубінню, уповільнює процеси старіння, розгладжує вже наявні зморшки.

Кедрову олію можна використовувати замість звичайного крему в чистому вигляді, а також змішувати з масками, тоніками і лосьйонами. Підігріте кедрове масло чудово справляється з очищенням шкіри та зняттям макіяжу з повік. Дієве воно і як сонцезахисний крем, якщо його нанести на відкриті ділянки тіла перед виходом з приміщення.


В якості компресів кедрове масло можна нанести на марлю і покласти на розслаблене обличчя і тіло на 10 хвилин - це відмінний засіб для профілактики раннього старіння і сухості.

Крім зовнішнього застосування, кедрову олію також вживають всередину. 1 чайна ложка 2-3 рази на день за 40 хвилин до їжі забезпечує додатковий приплив вітамінів в організм, що не тільки нормалізує обмінні процеси, а й підвищує імунітет і загальну опірність організму. Для досягнення ефекту потрібно проводити курс протягом місяця.