"Засновник" сучасного вершкового масла

Вершкове масло в тому сучасному вигляді, в якому ми його знаємо, веде свою історію з 1870 року. Тоді відомий сировар Микола Верещагін потрапив на Паризьку виставку, де йому сподобалося нормандське масло. Від звичного його відрізняв легкий горіховий аромат і смак, який Верещагін вважав незвичайним і яскравим. На цій же виставці сировар дізнався, що масло вироблено з додаванням нормандських трав, і загорівся виготовити в Росії подібний продукт.

Однак просто копіювати нормандське масло Верещагін не став, оскільки знав, що воно в будь-якому випадку буде гірше оригінального. Тому він заходився розробляти власну технологію, всіляко експериментуючи з молоком. Зрештою Верещагіну і його команді вдалося отримати ніжно-горіхове за смаком масло з кип'яченої вершків.

Перша маслоробна артіль з'явилася в 1871 році в Вологді. Під керівництвом Верещагіна голштинці Бумани взялися за роботу, щоб вже через вісім років на аналогічній виставці отримати за своє масло більше нагород, ніж фіни і прибалти. Судді знайшли поєднання олії зі звіробоєм, знітим та іншими польовими травами більш цікавим, ніж вже банальне нормандське.

Це масло отримало назву «Паризьке» і було випущено в Петербурзі. Там його і запримітили шведи, які пізніше, скопіювавши і почавши власне виробництво, дали йому ім'я «Петербурзьке». У такому вигляді масло проіснувало до 1939 року, коли його назву змінили на «Вологодське». До цих пір в Росії виробляють таке масло.

Перша партія масла Верещагіна становила 1000 бочок. Всі вони в 1872 році були відправлені на експорт до Петербурга. Через шість років виробництво масла досягало вже 150 тисяч пудів на рік, що робило артілі Верещагіна головним експортером вершкового масла не тільки в Росії, але і в Європі.

 

Крім нагород на виставках, масло зробило Верещагіна популярним доповідачем - він виступав перед представниками сільського господарства, а також на міжнародних з'їздах по молочному господарству. До 1900 року вершковим маслом Верещагіна цікавилися близько десяти закордонних фірм.

На честь відомого сировара в селі Фоминське (16 км від Вологди), де за легендою вперше було отримано вершкове масло, заснували Вологодську державну молочногосподарську академію ім.Н.В.Верещагіна.