Затише коричне масло

Прекрасний, ні з чим не порівнянний запах кориці робить її незамінною спецією у випічці та інших стравах. А легкий коричний шлейф, чутний у парфумерних виробах, дівчата особливо цінують, адже він дозволяє підкорювати чоловічі серця. Про ефірне масло кориці і піде мова.

У стародавні часи кориця цінувалася дуже високо, її вартість можна було порівняти з вартістю золотих прикрас, а китайці широко застосовували коричний порошок у лікуванні багатьох захворювань. Але незважаючи на все це, коричне масло на сьогодні не дуже популярне.

Тим не менш, мати його вдома вельми корисно. У періоди застуд і грипу коричним маслом можна очищати повітря, позбавляючи його від мікробів, а вживання цього масла з медом або чаєм служить відмінною профілактикою захворювань легенів і носоглотки.

Нерозведене масло кориці можна використовувати для нейтралізації отрути комах і змій, а також при непритомності. Крім того, воно цілком успішно лікує порушення травної системи, покращує метаболізм і серцеву діяльність. Шкірні проблеми, такі як запалення і грибок, також можна усунути за допомогою олії кориці.

Дане масло допомагає зняти м'язову напругу, послабити ревматичні болі (у пропорції 2-3 краплі коричного масла на 15 мл рослинної). Також воно підвищує чуттєвість, допомагає розслабитися і розкріпачитися, що особливо важливо в інтимному житті.

Коричне масло підвищує життєвий тонус, знімає емоційну напругу і неспокій. Завдяки цим властивостям його часто застосовують у психіатрії.

Дане масло часто використовують в різних косметичних засобах для волосся, оскільки воно покращує кровообіг. Також кориця - відмінний спосіб боротьби з целюлітом і старінням шкіри. Двох крапель на 15 мл крему достатньо, щоб усунути блідість шкіри.

Коричне масло можна використовувати в чистому вигляді, а крім того, рекомендують також утриматися від його застосування на чутливій шкірі і при нервовому виснаженні. Вагітним і годуючим матерям, а також людям, що проходять хіміотерапію, коричне масло також протипоказано.