Компанія Shell презентувала нове моторне масло

Компанія Shell, провідний виробник моторних масел, днями представила нову лінію економічного моторного масла з підвищеними миючими властивостями. Новий продукт отримав назву ShellHelixUltraAJ 0W-20.

Від попередніх масел його в першу чергу відрізняє наявність активної миючої технології, яка захищає деталі двигуна від утворення шламу і грязьових відкладень в кілька разів краще звичайних моторних масел. Таким чином, з новим продуктом компанії Shell мотор прослужить довше, показуючи високі експлуатаційні характеристики і прийомистість.

Крім високого рівня антиокисних присадків, які стабілізують рівень окислення, масло Shell Helix Ultra AJ 0W-20 містить у своєму складі і очисні присадки, які запобігають утворенню нальоту на деталях двигуна. Масло також на 2,6% економить паливо за рахунок своєї низької в'язкості, а також знижує витрату масла, завдяки складу з ідеальним балансом синтетичних базових масел з невисокою випаровуваністю.

За словами директора з продажу легкомоторних мастильних матеріалів Shell Кирила Синявського, їх компанія на чолі з інженерами намагається йти в ногу з часом, розробляючи все нові лінії масел, які були б здатні задовольнити будь-які вимоги автовиробників. При цьому в Shell піклуються про економію палива з метою знизити шкоду, нанесену довкіллю, а також про те, щоб використання моторного масла збільшувало термін експлуатації двигуна. «Ми зробили масло Shell Helix Ultra AJ 0W-20 поєднанням трьох«Е»- ефективності, екологічності та економічності, - заявив Синявський, - тож тепер водії зможуть використовувати його навіть для водіння в екстремальних умовах доріг нашої країни».

Shell Helix Ultra AJ 0W-20 задовольняє вимоги бензинових двигунів таких автомобілів, як Chrysler, Jeep, Honda, Subaru, Toyota, Suzuki і інших сучасних моделей, які мають мотори з прямим уприскуванням палива і системою рециркуляції відпрацьованих газів.

Моторне масло Shell Helix Ultra AJ 0W-20 можна віднести до промислових стандартів ILSAC - GF-5 і API - SN.