Оливкове масло в ЄС подаватимуть у пластиковій тарі

З 2014 року ресторани Європи зобов'язуються подавати оливкову олію виключно в пластиковій одноразовій тарі з відповідною етикеткою. Дане рішення Єврокомісії було викликано почастішанням випадків підробки оливкової олії, а також змішуванням дорогих сортів з більш дешевими.

Раніше, як відомо, оливкову олію в ресторанах подавали в традиційній посуді - скляних глечиках і пляшках без розпізнавальних знаків. Це давало нечистим на руку рестораторам можливість використовувати більш дешеві сорти оливкової олії, видаючи їх за якісні елітні марки.

Однак тепер клієнти будуть впевнені в тому, що подана масло відповідає стандартам якості і вказаною ціною.

За словами Олів'є Байї, представника Європейського союзу, Єврокомісія турбується про споживачів і намагається зробити все, щоб відвідувачі ресторанів могли без побоювання вживати подане оливкове масло. Крім того, чиновник також зазначив, що скляна тара порушує встановлені норми гігієни, тому заміна її на пластикову цілком виправдана.

Що стосується громадськості та політиків, то дане рішення Європейської комісії влаштувало не всіх. На думку незадоволених, тара для оливкової олії - не сама першочергова проблема Євросоюзу в умовах кризи. І крім того, в такому випадку доведеться переглядати подачу ще й інших приправ і спецій, таких, як сіль, перець та інші, відзначає Мартін Келланан, член Європейського парламенту від Великобританії.

Нагадаємо, що країни Європейського союзу сумарно виробляють більше 70% оливкової олії у світі.